MHP KAYSERİ'NİN PARLAYAN YILDIZI OLDU

Kayseri’de son dönemde durgunlaşan siyaset, MHP İl Başkanlığı’na Adnan İncetoprak’ın atanması ile yeniden hareketlendi. İlimiz önemli siyasi buluşmalara başarılı bir şekilde ev sahipliği yaptı.

MHP KAYSERİ'NİN PARLAYAN YILDIZI OLDU
15 Aralık 2021 - 16:14
İNCETOPRAK İLE DAHA İYİYE
Kayseri’de uzun süredir durgun olan siyasi hayat, MHP’de İl Başkanının değişmesiyle hareketlendi. Daha önceki dönemlerde esnaf ve vatandaşla içi içe olan siyasi arena, son dönemlerde durgun bir hal almıştı. Bu durgunluk MHP’de İl Başkanı Adnan İncetoprak’ın atanması ve kendi yönetimini oluşturması ile birlikte hareketlilik kazandı. MHP İl ve İlçe Teşkilatı, yönetimin değişmesiyle birlikte siyasi arenaya hızlı bir şekilde giriş yaptı. 16 ilçeyi 3 günde dolaşan MHP İl teşkilatı, ilçeler haricinde şehir merkezinde de boş durmadı.

ÖNEMLİ BULUŞMALAR SAĞLADI
MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak öncülüğünde MHP’li heyet kapı kapı dolaşarak esnafların ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi. MHP’ye yeni bir çehre kazandıran, vatandaşın en uğrak kapısı haline gelen Milliyetçi Hareket Partisi hem esnafların hem de vatandaşın derdiyle dertlenip, Kayseri’nin sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyor. 2 Ekim’de Bölge İstişare toplantısını Kayseri’de yapan MHP Kayseri teşkilatı ayrıca Adım Adım 2023 İl İl Anadolu programlarını da başarıyla yaparak Kayseri dışında da adını duyurmayı başardı

Cumhur İttifakı’na ortak belediyelerin açılışında da bulunmaya özen gösteren Adnan İncetoprak öncülüğündeki MHP, İl Başkanı’nın katılmadığı programlara bir temsilci göndererek birlik ve beraberlik mesajı vermeye çalışıyor. Son olarak Felahiye ilçesindeki cami açılışına katılan MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, Cumhur İttifakı’na olan desteğin en ücra köşelere kadar hissettirilmesinde önemli pay sahibi oldu. Adnan İncetoprak’ın yanında yönetimde bulunan 89 kişi de aynı tempoyla teşkilat olarak çalışıyor. Edindiğimiz bilgilere göre, İl Başkan Yardımcıları da kendi alanlarında sendika temsilcileri, esnaf temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ile sürekli irtibatta olarak sorunları ile ilgili bilgiler alarak raporlar halinde İl Başkanına sunuyor. İl Başkanı Adnan İncetoprak’ın da bu raporları, ziyaretlerinde söylediği gibi MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekil İsmail Özdemir ve Baki Ersoy’a ileterek sorunların çözümü için girişimlerde bulunuyor. Son dönemdeki hareketliliğin yanında İYİ Parti ve CHP’nin de eleştirilerine siyasi nezaket içinde cevap vermeye çalışan MHP İl Teşkilatı, Kayseri siyasetine hem hareketlilik hem de bir seviye getirmiş gibi görünüyor. Vatandaşlar, MHP’nin yeni yüzünü beğendiklerini, partinin kapısından geri çevrilmediklerini belirterek, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kayseri’de parlamaya başladığını ifade etti. Özellikle İl Başkanı Adnan İncetoprak’ın güler yüzlü ve nezaketli yaklaşımının bu parlamada etkili olduğunu söyledi. Güler yüzlü ve nezaketli tavırlarının yanında teşkilatçılığın en iyi örneklerini sergileyen Adnan İncetoprak Kayseri’de genel merkezle istişare halinde çok önemli iki organizasyona imza attı. Kayseri’de Bölge İstişare Toplantısı ve Adım Adım 2023 İl İl Anadolu programları başarılı ile yaparak olumlu sonuçlar alındı. Yapılan başarılı programların Genel merkezi’de son derece memnun ettiği öğrenildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum